X

KURUMSAL

Kurulduğumuz günden bu yana, içinde bulunduğumuz toplum için hayal kurmaya ve bu hayalleri yenilikçi bakış açısıyla gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.

HAKKIMIZDA

Sivişoğlu İnşaat 1970 yılından bu yana hizmet vermektedir. Karasu’ ya ilk müteahhit anlayışını getiren inşaat firmalarından biri olup günümüze ulaşan yörenin en tecrübeli firmasıdır.

Müşterilerine en üst seviyede kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sivişoğlu inşaat birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle tanınmaktadır.

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir.

Sivişoğlu İnşaat gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirve yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişim de , başarıda , rekabette ve hizmette ulaşılması hedeflenen değil, yola ulaşılan noktayı oluşturmuştur.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

 

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Sivişoğlu İnşaat, kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Sivişoğlu İnşaat'da istihdamdam işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratacak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işleme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekanlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

 

Kurumsal Değerlerimiz

  • Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,
  • Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,
  • Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,
  • Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
  • Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,
  • Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,
  • Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.
     
BENZİN İSTASYONLARIMIZ   BETON SANTRALLERİMİZ
 
MESİRE ALANLARIMIZ

 

Projelerimiz ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
WHATSAPP BİLGİ ALIN